Kurumsal

MOTOKURYE ANKARA

Kurye ihtiyaçlarınız için hızlı ve güvenilir çözüm.

Moto Kurye Ankara 1999 yılından bu güne lojistik sektöründe hizmet veren firmamız , 2003 yılından itibaren motorlu kurye sektöründe ekip arkadaşlarımız ile değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır.

Şirketimiz firmaların kurye ihtiyaçlarına çözüm üreten inovatif girişimde bulunarak lojistik hizmetleri konusunda firmaların ihtiyaçlarını giderirken aynı zamanda kurye risklerini de en aza hedeflemekteyiz.Şirket ve kuruluşları Moto Kurye Ankara olarak tecrübeli ekibimiz ile pek çok alanda taşıma ve dağıtım hizmeti sunmaktayız.

Eğitimli Motorlu Kurye Ekibimiz ile Ankara ili başta olmak üzere Tüm Türkiye Genelinde hizmet vermekteyiz.Bugüne kadar taşıdığımız paket ile alanında uzman işleri başarılı bir şekilde paket/kargo ve ürünlerinizi güvenli ve hızlı şekilde ulaştırmaktayız.

Hızlı, uygun fiyatlı ve erişilebilir teslimat hizmeti sunmak vizyonuyla yola çıkmaktayız.

Misyon

Misyonumuz Motokurye Ankara olarak firmaların kurye ihtiyaçlarına Uçak Kargo, Motorlu Kurye, Araçlı Kurye, Şehirler Arası Kurye, Gün İçi Kurye, Vip kurye ile Ankara ve Türkiye genelinde firmanızın kurye ihtiyaçlarına en üst düzeyde hizmet anlayışı ile firmalarımızın lojistik ve kurye ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Vizyon

Vizyonumuz Motokurye Ankara Hızlı, uygun fiyatlı ve erişilebilir teslimat hizmeti sunmak vizyonuyla yola çıkan Ankara ve Türkiye il ve ilçelerine firmalarımızın lojistik ihtiyaçlarına 7/24 gönderilerini Güvenlive Kaliteli taşımacılık ile tüm firmalarımızın pek çok alanda taşıma ve dağıtım hizmeti sunmak.

Siz de kurye hizmeti almak ister misiniz?